Autor Subiect: Prima mea experianta lesbi..  (Citit de 29 ori)

AnonimDoll

• Nou Membru
  • *
  • Comentarii postate: 1
  • Gen: Femeie
Prima mea experianta lesbi..
« : Ianuarie 06, 2019, 09:54:35 a.m. »
Aceasta poveste e reala si s-a petrecut anul trecut si nu imi pare rau ca s-a intamplat.
Era o zi ploioasa de octombrie iar eu eram foarte plictisita pentru ca nu gaseam nimic interesant la tv, asa ca m-am mutat la laptop si pierdeam vremea pe youtube, dintr-o data am dat peste un video unde se sarutau 2 fete si in momentu ala am inceput sa ma excit putin. Asa am cautat repede pe google un site de matrimoniale lesbi sa vad daca gasesc pe cineva sa incerc in sfarsit si eu cum e cu o fata(aceasta fantezie o am cam de pe la 16 ani). Bun, caut repede si gasesc o tipa draguta care sta aproape de orasul meu si ii trimit mesaj, ea mi-a raspuns si asa am facut schimb de facebook si nr. de telefon, timp de 3 zile vorbeam prin mesaje pe wap si intr-o zi am intrebat-o daca nu ar vrea sa vina pe la mine sa ne cunoastem; a acceptat si a 2-a zi a venit. Eu am asteptat-o in autogara si de acolo am mers la o cafenea sa mai vorbim. Am mers intr-un separeu unde era doar o masa si o canapea, ca sa fim doar noi doua. Am luat 2 cafele, am vorbit si la un momentdat m-a intrebat daca poate sa ma sarute, am spus ca da si mi-a dat un sarut foarte pasional si in momentul ala am simtit un fior de excitare in tot corpul, am mai stat putin apoi am mers acasa la mine. Am intrat in camera mea si atunci am sarutat-o eu, apoi ne-am dezbracat usor una pe alta pana am ramas in lenjerie intima. Am inceput sa ne sarutam pasional apoi eu am sarutat-o pe gat, pe sani si am coborat tot mai jos pana am ajuns in punctul fierbinte. I-am dat jos bikini, avea o pizda frumoasa epilata si roz, am inceput sa o ling cu pofta si a inceput sa se ude, ii simteam gustul dulce al feminitatii sale si imi placea la nebunie, apoi sa ridicat ma intins pe spate si sa pus deasupra mea, am facut un 69 de vis. Apoi s-a ridicat, eu am ramas pe spate si s-a pus cu pizda ei peste a mea si am inceput sa ne frecam, a fost super, de muti ani visam sa fac chestia asta si mi-a placut la nebunie sa ii simt pizduta calda peste a mea. Apoi s-a intins langa mine si m-a sarutat. Dupa asta am mai mers putin in oras iar cand am ajuns acasa am inceput a 2-a partida care mi-a placut la fel de mult ca prima. In noaptea aia ne opream, fumam o tigara apoi incepeam din nou si asa am facut toata noaptea. Pe la 5 dimineata nu mai puteam nici eu nici ea, eram epuizate asa ca ne-am pus sa dormim cateva ore. Dupa ce ne-am trezit am baut o cafea apoi ea a plecat acasa. Acum ne mai vedem destul de des si de fiacere data cand ne vedem facem sex. Mi-a placut imi place si o sa imi placa mereu cu Roxana mea
.