Autor Subiect: Socrul meu dragut  (Citit de 69 ori)

jeny

• Nou Membru
  • *
  • Comentarii postate: 1
  • Gen: Femeie
Socrul meu dragut
« : Ianuarie 13, 2019, 03:03:39 p.m. »
Buna, numele meu este Jeny si am 23 de ani. Sunt casatorita cu Valentin, dar o sa va povestesc despre tatal lui pe numele Stefan. Stefan are 46 de ani, se duce la sala, are un zambet alb si cald,o persoana nostima si protectoare cu familia lui. Este la a doua casatorie cu o femeie de 48 de ani.
Noi mereu ne strangem sa facem petreceri, sa jucam poker, sa calatorim. Eu si Valentin am fost alaturi de ei ca niste prieteni, nu ne-am purtat formal, am glumit si am vorbit mereu deschis cu ei.
Intr-o seara ne jucam poker si radeam, aveam chef de chipsuri, iar Valentin a spus ca va merge el la magazin sa cumpere. Dupa ce a plecat Valentin, soacramea s-a dus pana la bunica sa o ajute cu ceva, iar eu am ramas cu socrul meu Stefan. Cat ii asteptam pe ei, eu am inceput sa ma joc cu Rex catelul lor si il alergam prin casa, Stefan radea cu lacrimi, pentru ca Rex era cat mine, eu fiind slabuta...apoi a inceput si el sa il alerge prin casa. Alergand cainele m-am impedicat, am pus mana pe tricoul lui, el a incercat sa ma prinda de coapsa, dar a cazut si el peste mine. In momentul ala am incremenit, Stefan socrul meu ere peste mine, iar reactia lui nu a fost sa rada si sa ma ridice, ci a stat cu mana pe coapsa incremenit in privirea mea vreo 10 secunde...cu gura aproape de gura mea. Apoi dintr-o data, s-a ridicat, m-a ajutat si pe mine sa ma ridic si s-a dus singur val vartej in curte sa fumeze singur. De obicei imi spunea sa ies si eu. Din momentul ala am inceput sa ma gandesc la socrul meu altfel, oare si el se gandea altfel la mine? Ziua aceea a trecut. Dupa cateva zile, m-am dus sa ud florile soacrei cum m-a rugat... noi stateam in aceeasi curte dar vile separate.Stefan era in curte.
- Stefan...nu stiam ca esti acasa...
-Ah da.. Jeny.. azi sunt liber.Am udat eu florile acum o ora.
-A bine ca mi-ai spus, pregatindu-ma sa plec.
-Ai baut cafeaua? ma intreaba Stefan.
-Nu am apucat.
-Haide intra ca mai am eu.
Si am acceptat sa intru sa beau cafeaua cu el, inainte nu era nimic iesit din comun, acum mi se parea incomod.
- Jeny... in legatura cu zilele trecute..., imi cer scuze ca am reactionat ciudat si am schimbat atmosfera, esti sotia fiului meu si eu imi iubesc fiul ca pe ochii din cap.
-Stefan nu stiu la ce te referi, nu am observat nimic, spun eu, uite mi-am baut cafeaua ma duc sa bag la spalat.
In acel moment, Stefan se ridica si ma trage de mana spre bratele lui imense si ma saruta lung. Apoi eu ma trag din bratele lui uimita.
-Imi pare rau Jeny, iarta-ma nu stiu ce se intampla cu mine, dar mereu ma gandesc la tine.
-Stefan, dar nu este normal...iti sunt ca si fiica...sunt nora ta.
-Jeny, nu ma inteleg nici eu, te rog lasa-ma sa te mai sarut odata sa imi treaca.
Ah cat imi doream...si l-am sarutat. Sarutul a fost unul delicios, niciodata nu mai fusesem sarutata de un barbat asa matur si frumos.
Cand sa ma retrag si sa fug Stefan ma trage pe canapea, ma pune in bratele lui si incepe sa ma sarute pe gat si sa-mi puna mana pe sani, eu tremuram de frica si placere in acelasi timp si dau sa fug.Stefan ma prinde si ma tranteste pe burta, imi tine mainile legate si imi apasa pe fundulet cu penisul lui tare. sa mi-l arate cat e de incantat. Eu ii zic sa se opreasca si ma intoarce cu fata spre el, imi ridica bluza si incepe sa-mi suga tare sfarcurile, eram in al noulea cer, ma luase durerea de cap fiindcaa o voiam in mine tare si adanc. Pasarica mea era deja fierbinte si uda. Isi da pantalonii de trening jos si scoate penisul...ah ce penis frumos avea , era gros si drept, imi da pantalonasii jos si incearca sa mi-l bage, dar nu intra pentru ca eu sunt mica pentru el...nu mai rabda ma ia de gat si imi impinge madularul in pasarica, incerc sa tip dar nu reusesc pentru ca ma strangea tare de gat...intra in mine de cateva ori tare si rapid apoi se misca usor, ia mana de la gat, isi da tricoul jos si incepe sa ma sarute pe gat si pe buze avand inca penisul inauntrul meu si imi spune..Jeny am visat mult la asta, esti uda rau..si tu ma vrei recunoaste. Eu eram muta dar ma bucuram de penisul lui. Mi-a tras-o pe canapea, la sfarsit era plin de remuscari si eu si el si am plecat. M-am dus si am stat in dus mult timp, gandidu-ma daca e adevarat ce se intampla, apoi vine Stefan in casa mea si intra gol in dus si imi spune -Jeny ziua asta e doar a noastra singura zi .. Si a inceput sa mi-o traga in dus, ma ridicase intr-un singur brat direct in penisul lui, apoi i-am facut oral si ma gandeam ah ce patratele are... si Valentin are dar nu asa ca taicasu. Si-a dat drumu direct pe fata mea si apoi m-a pus in pat, mi-a deschis picioarele si a intrat cu limba...mi-o saruta in toate felurile. Parca manca pentru prima oara o savarina.-Jeny ce pizda buna ai, ce gust bun are, de cand nu am mai simtit o pizda asa fina, proaspata ca a ta.ziceai ca e un leu ce mananca lihnit o caprioara.
Ah Stefan...nu mai vorbii, nu te oprii te rog ahhh..
Si atunci era prima oara cand am simtit orgasm asa intens la un oral.
Ne-am facut iar dus si el s-a dus acasa. De atunci nu am mai adus acest subiect in discutie nici eu nici el, dar suntem la fel, petrecem, radem, glumim, doar un singur lucru s-a schimbat...privirea lui dulce si devoratoare catre mine. Cred ca vrea iar ............!.